Yazarr Hakkında

Neden Üye Olmalıyım?

Üye olduktan sonra yazı filtresi uygulayarak sadece istediğiniz haberleri görüntüleyebilirsiniz.

Günlük Oluşturun

Siz de hemen kendi günlüğünüzde yazarak tüm hayatınızı yazı,resim ve videolarla ölümsüzleştirebilirsiniz. Her gün yaşadıklarınızı birkaç satır da olsa yazın, isterseniz resim ekleyin, isterseniz video ekleyin. Ne zaman isterseniz o zaman yazın. İsterseniz herhangi bir günü herkese açık olarak yayınlayın ve diğerlerinin de deneyimlerinizi fark etmesini sağlayın. Hayatınızı sizin kendi detaylarınızla kaydedin, istediğiniz zaman geri dönüp okuyun.

Mekan Önerileri

Farklı mekanlar keşfetmek mi istiyorsunuz? Yeşillikler arasında bir mekan, deniz kenarında bir mekan , sakin bir yer yada piknik yapmak için güzel bir yer, ya da sadece keşfetmek için farklı bir yer mi arıyorsunuz? Mekan önerileri listesinde mutlaka size uygun mekanlar olacaktır. Üye olduktan sonra gördüğünüz mekanları listeden kaldırabilirsiniz. Böylece sadece sizin için yeni olan mekanları listelemiş olursunuz. Ziyaret ettiğiniz herhangi bir mekanı yada ziyaret etmeyi düşünmediğiniz mekanları listeden kaldırabilirsiniz. Ayrıca ilk fırsatta ziyaret etmeyi planladığınız mekanları başta göster ile işaretleyip listenin en başında listelenmesini sağlayabilirsiniz. Sizde gördüğünüz mekanları önerebilir ve böylece herkesin bu güzel mekanları keşfetmelerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca işaretlediğiniz mekanları ayrıca görüntüleyebilirsiniz.

Kitap Önerileri

Kitap okumayı seviyor musunuz? Yeni kitaplar mı arıyorsunuz? Kitap önerileri listesinde mutlaka size uygun öneriler olacaktır. Buradaki kitaplardan okuduğunuz kitapları işaretleyerek listeden çıkarabilirsiniz. Böylece sadece okumadığınız kitapları listelemiş olursunuz. Bunun yanında sizde okuduğunuz kitapları önerebilir ve başkalarının da o kitapları keşfetmelerini sağlayabilirsiniz. Ayrıca ilk fırsatta okumayı planladığınız kitapları işaretleyerek listenin başında görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

Sinema Önerileri

Sinemayı seviyor musunuz? Evinizde yada sinemaya giderken iyi bir film önerisine mi ihtiyacınız var? Sinema önerileri listesinde mutlaka size uygun filmler olacaktır. Buradaki filmlerden izlediklerinizi listeden kaldırabilir ve sadece henüz görmediğiniz film önerilerini listeleyebilirsiniz. Ayrıca sizde beğendiğiniz filmleri burada önerebilir ve başkalarının da bu filmi izlemesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca ilk fırsatta izlemeyi planladığınız filmleri işaretleyerek listenin en başında görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.

Yazarlık

İsterseniz sizde yazar olarak başvurunuzu yapabilir ve yazılarınızı buradan yayınlayabilirsiniz.

Her yazınızda kendi belirlediğiniz etkileşim butonları oluşturabilirsiniz. Örnek beğendim,katılıyorum,katılmıyorum,üzüldüm ve benzeri istediğiniz butonu yazınız için oluşturabilir ve okurların tepkilerini inceleyebilirsiniz.

Yazarlık başvurusu için tıklayın

Android Uygulamamız İçin Tıklayın